Eksperten er lagt ned - Andelstorget har tatt over... Vi har solgt bonger/systemer via EKSPERTEN, men 1. desember var det slutt for EKSPERTEN. Da kom det nemlig noe nytt, og nå er det ANDELSTORGET som gjelder. Her kan man kjøpe bonger/systemer fra oss som man tidligere gjorde på EKSPERTEN.
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
Momarken står for den norske V65-omgangen i kveld, og det er en omgang vi liker. På Andelstorget er våre litt større bonger uten bankere, og vi skal til lukene med følgende snadder:
V65-1 : 9 Mustang Valley – Har fått tre løp i kroppen etter en liten pause, og den har funnet formen nå. Avgjorde på en bra måte sist, og var nok ikke helt bunnskrapt over mål. Glem heller ikke at den på Bjerke 11. oktober satt bom fast som fulltanket bak 6 Jonny Le Rocker, og den står ikke tilbake for det som trolig blir den klare favoritten her. Smygsporet passer perfekt, og her må man rett og slett være litt på vakt.
V65-2 : 2 Isjerva – Rader opp med fine prestasjoner, og den fullførte også fint sist selv om den var ute av taktene nedover oppløpet. Har en spennende oppgave foran seg nå, og den dukker opp på foto om den skikker seg. Settes knepent foran en nyvaksinert 7 Hassel Linda.
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
V65-3 : 3 Bjørkevarg – Dette er et veldig fint monteløp, og det er gode «kaldinger» med. 8 Troll Svenn blir hardt betrodd, og den var OK etter sitt skadeavbrekk sist. Står dog hele 60m bak vår ide, og Bjørkevarg liker virkelig monte. Burde kunne gå ned mot 28 på distansen, og selv om det her er tøffere i mot så er den alt annet enn sjanseløs. Settes knepent først. Her plukker vi dog med oss litt hester.
V65-4 : 7 Tin Odin – Var det gode rapporter på etter pause sist, og den var leverte også varene direkte. Har MYE inne, og er betydelig bedre enn det grunnlaget den har på konto. SPILLES!
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
V65-5 : 4 Boh Erre – Holdt godkjent etter en luftig innledning sist, og formen rapporteres dessuten å være god. Skulle den komme seg foran uten at det koster for mye så vil den lede lenge. Vi stoler dog ikke helt på den, og det er lynraske hester innvendig. Motivert, men…
V65-6 : 7 Lionel – Blir EKSTREMT hardt betrodd, og den kan naturligvis vinne dette. Var god etter et lengre avbrekk nest sist, mens den sist gikk kun på det jevne. Er blitt hele 13 år, og hvor modig er den egentlig i en slik voksen alder? Hadde vunnet dette løpet baklengs om man gikk litt tilbake i tid, men i kveld er vi ikke like sikre. Skal stå først, men vi plukker med et par hester i mot.
«Se rikstoto.no/vinnersjanser | hjelpelinjen.no | 18+»